O. Pio

Ks. Gabriele Amorth

Prezentacja ebooka
„Proszę księdza, napisze ksiądz życiorys Ojca Pio? Ksiądz odwiedzał go przez tyle lat, dobrze go znał, może ksiądz napisać jakieś wspomnienia osobiste, jakie nie są nikomu znane”. Jak można się oprzeć tak naglącemu zaproszeniu? Próbowałem oponować: „Jakie zainteresowanie może znaleźć życiorys Ojca Pio? Z pewnością osoba jest jak najbardziej interesująca, ale zasięgnąłem informacji u moich współbraci z księgarń Edycji Świętego Pawła. Są już 52 – słownie: pięćdziesiąt dwie – biografie Ojca Pio. Z jakim zainteresowaniem może się spotkać pięćdziesiąta trzecia?”. On jednak nalegał: „Wystarczy coś krótkiego, choć sto, sto pięćdziesiąt stron”. Szczerze mówiąc nie było to dla mnie zbyt dużym wysiłkiem: spodobało mi się prześledzenie życia mojego ukochanego ojca duchowego, do którego udawałem się przez dwadzieścia sześć lat, od 1942 do 1968 roku; spodobało mi się przemyślenie moich spotkań z nim. Wcale nie uważam, że powiem coś nowego; coś, co nie byłoby już powiedziane. Ale jeżeli to może być małym wkładem do tego, by inni poznali tego wielkiego świętego i zachętą do czytania innych książek o nim, a przede wszystkim jego pism, chętnie zabiorę się do dzieła. Choć już teraz wiem, że wynik będzie bardzo skromny i niewspółmierny do osoby, o której opowiada. Dlatego o wybaczenie proszę już teraz ewentualnych czytelników tej publikacji.

ks. Gabriele Amorth


Jak zamówić e-booka?
  1. Wejdź do zamawiam. Znajdziesz tam, oprócz formularza zamówień, możliwość zapłaty on-line. Wpisz kwotę 10 zł i wybierz sposób zapłaty. W tytule ebooka wpisz: o.pio. Po stwierdzeniu wpłynięcia zapłaty, ebook zostanie wysłany.
  2. Płatności realizuje dotpay.pl

Jeżeli będą jakieś wątpliwości, prosimy o e-mail.

Św. Małgorzata Maria Alacoque

Jean Ladame

Według założeń autora, niniejszy tekst powinien pomóc ludziom zabieganym, zajętym codziennymi sprawami i nienawykłym do czytania grubych dzieł literackich w zapoznaniu się z duchowością jednej z największych mistyczek katolickich oraz z tajemnicą Serca Jezusowego, przekazaną służebnicy z Paray-le-Monial. Można mieć nadzieję, że stronice tej broszury wzbudzą w czytelniku chęć bliższego poznania tych zagadnień, gdyż święta i jej duchowość zachęcają do kontemplacji Jezusa ukrzyżowanego. Moim życzeniem jest, aby to krótkie przedstawienie duchowości św. Małgorzaty Marii pomogło wielu czytelnikom lepiej zrozumieć kult Serca Jezusowego i dojść do przeświadczenia, że jest on ciągle aktualny oraz że odpowiada na potrzeby współczesnego społeczeństwa.

Jean Ladame


Jak zamówić e-booka?
  1. Wejdź do zamawiam. Znajdziesz tam, oprócz formularza zamówień, możliwość zapłaty on-line. Wpisz kwotę 10 zł i wybierz sposób zapłaty. W tytule ebooka wpisz: św.małgorzata. Po stwierdzeniu wpłynięcia zapłaty, ebook zostanie wysłany.
  2. Płatności realizuje dotpay.pl

Jeżeli będą jakieś wątpliwości, prosimy o e-mail.

Uwaga!

Istnieje możliwość zamówienia obydwu ebooków.
Jak zamówić e-booki?

  1. Wejdź do zamawiam. Znajdziesz tam, oprócz formularza zamówień, możliwość zapłaty on-line. Wpisz kwotę 20 zł i wybierz sposób zapłaty. W tytule ebooka wpisz: o.pio, św.małgorzata. Po stwierdzeniu wpłynięcia zapłaty, ebooki zostaną wysłane.
  2. Płatności realizuje dotpay.pl

Jeżeli będą jakieś wątpliwości, prosimy o e-mail.