Zamówienie
Zapłać on-line

zapłać kartą (kliknij w obrazek) • zapłać przelewem (kliknij w obrazek)

                                                                    


Zapłać na poczcie lub w banku

Jeśli nie masz możliwości zapłaty on-line, a chcesz zapłacić przekazem pocztowym, wypełnij poniższy formularz, po wypełnieniu naciśnij Generuj, wydrukuj i zapłać na poczcie.

Generator Przelewu
Uzupełnij
  
  
  
  
  

Korzystając z wydrukowanego przekazu można zapłatę uiścić także w banku PKO BP (najbliższą placówkę możesz znaleźć tutaj). Wpłata może od razu pojawić się na naszym koncie i jeszcze tego samego dnia możemy wysłać zamawianego ebooka.

Jeśli pojawiły się jakieś wątpliwości dotyczące płatności, bezpieczeństwa transakcji to najpierw przed wysłaniem zapłaty on-line wyślij do nas e-maila z zapytaniem. Płatności on-line realizuje dotpay.pl. Regulamin usługi dostępny jest na stronie www.dotpay.pl

Promocja!

Jeśli nie masz konta internetowego, a chcesz je założyć, zajrzyj tutaj.

Ciekawą propozycję ma do zaoferowania konto Inteligo. Oprócz bezpłatnego prowadzenia, oferuje także kartę debetową, którą można płacić w Internecie. Nawet babcia z Chrzanowa zaczęła z niego korzystać. Proboszcz też dał się namówić. Zajrzyj tutaj.

Nasza propozycja

Są różne konta internetowe. Jeśli chcesz mieć takie, dzięki któremu szybko i bezpiecznie zrobisz zakupy w Internecie, to kliknij poniżej. To nie tylko zwykłe konto. To robi różnicę!