dodano: 17.08.2011

Pogrzebowe 4

Często ludzie, doświadczając śmierci najbliższych im osób, zadają pytanie: dlaczego? Dlaczego on? Dlaczego ona? Dlaczego już? Rozważania zamieszczone w ebooku pomagają wiernym zrozumieć czym jest i powinna być śmierć najbliższych. Autor wyjaśnia także jaki jest sens modlitewnej pamięci, odwołuje się do symboli używanych w czasie liturgii pogrzebowej: koloru szat, paschału, kadzidła, wody święconej. Poddaje także refleksji procesję żałobną i złożenie ciała zmarłego do grobu.
Napisane prostym językiem, trafne spostrzeżenia będą zapewne nieodzowną pomocą.
Jak zamówić e-booka?

  1. Wejdź do zamawiam. Znajdziesz tam, oprócz formularza zamówień, możliwość zapłaty on-line. Wpisz kwotę 10 zł i wybierz sposób zapłaty. W tytule ebooka wpisz: pogrzebowe4. Po stwierdzeniu wpłynięcia zapłaty, ebook zostanie wysłany.
  2. Płatności realizuje dotpay.pl

Jeżeli będą jakieś wątpliwości, prosimy o e-mail.

dodano: 22.01.2011

Pogrzebowe 3

Kolejny ebook z pomocami do kazań pogrzebowych. Podzielony został na dwie części. Pierwsza część rozważań do homilii pogrzebowych to rozważania ogólne, w których zamieszczono 16 kazań na pogrzeb dorosłych, 5 homilii na pogrzeb kobiet i 11 kazań na pogrzeb mężczyzn. Uzupełnieniem są homilie na pogrzeb proboszcza, pogrzeb dziecka i na pogrzeb nagle zmarłego męża.
Druga część zawiera rozważania na pogrzebie rodziców: 14 kazań pogrzebowych na pogrzeb matki i 13 na pogrzeb ojca. Łącznie 62 rozważania, które są pomocą do wygłoszenia kazań i homilii pogrzebowych.
Jak zamówić e-booka?

  1. Wejdź do zamawiam. Znajdziesz tam, oprócz formularza zamówień, możliwość zapłaty on-line. Wpisz kwotę 10 zł i wybierz sposób zapłaty. W tytule ebooka wpisz: pogrzebowe3. Po stwierdzeniu wpłynięcia zapłaty, ebook zostanie wysłany.
  2. Płatności realizuje dotpay.pl

Jeżeli będą jakieś wątpliwości, prosimy o e-mail.

dodano: 27.04.2010

Pogrzebowe 2

Śmierć zawsze przychodzi nie w porę. Niezależnie od tego, czy zabiera małe dziecko, człowieka dojrzałego czy też tego, kto przeżył już na tym świecie lat siedemdziesiąt czy osiemdziesiąt. Śmierć zawsze przychodzi nie w porę i zawsze jest dla tych, którzy zostają, trudnym pytaniem. Na te pytania, mając na uwadze różne teksty związane z liturgią pogrzebową, próbują odpowiedzieć homilie zawarte w ebooku.
Jak zamówić e-booka?

  1. Wejdź do zamawiam. Znajdziesz tam, oprócz formularza zamówień, możliwość zapłaty on-line. Wpisz kwotę 10 zł i wybierz sposób zapłaty. W tytule ebooka wpisz: pogrzebowe2. Po stwierdzeniu wpłynięcia zapłaty, ebook zostanie wysłany.
  2. Płatności realizuje dotpay.pl

Jeżeli będą jakieś wątpliwości, prosimy o e-mail.

Pogrzebowe 1

Zawiera komentarze do czytań biblijnych na pogrzebie dorosłego, dziecka ochrzczonego i nieochrzczonego a także zamyślenia pogrzebowe, które można wykorzystać jako słowa pożegnalne na cmentarzu lub jako wprowadzenie do uroczystości pogrzebowych (pogrzeb ojca, matki, dziecka, ucznia, starszego mężczyzny, lekarza, pielęgniarki i wiele innych). Łącznie prawie 80 tekstów.
Jak zamówić e-booka?

  1. Wejdź do zamawiam. Znajdziesz tam, oprócz formularza zamówień, możliwość zapłaty on-line. Wpisz kwotę 10 zł i wybierz sposób zapłaty. W tytule ebooka wpisz: pogrzebowe1. Po stwierdzeniu wpłynięcia zapłaty, ebook zostanie wysłany.
  2. Płatności realizuje dotpay.pl

Jeżeli będą jakieś wątpliwości, prosimy o e-mail.