Lectio divina na Niedziele Zwykłe C

nowość!

E-book zawiera pomoce do lectio divina na Niedziele zwykłe rok C. Dzięki ożywionemu powrotowi do Pisma świętego, lectio divina staje się ponownie szczególnym wyzwaniem na drogach odnowy duchowej Kościoła. Coraz więcej jest osób, nie tylko wśród duchownych i konsekrowanych, ale także wśród świeckich, które pragną modlić się słowem Bożym i w jego świetle przeżywać swoje powołanie i swoją codzienność.
Jest to pomoc dla tych, kapłanów, którzy mają bardziej wymagających słuchaczy na kazaniach, a także takich, którzy chcą pogłębić rozumienie Ewangelii. Jest to nieoceniona pomoc w przygotowaniu niedzielnych kazań.
Jak zamówić e-booka?

  1. Wejdź do zamawiam. Znajdziesz tam, oprócz formularza zamówień, możliwość zapłaty on-line. Wpisz kwotę 21 zł i wybierz sposób zapłaty. W tytule ebooka wpisz: lectio-divina-ndzwC. Po stwierdzeniu wpłynięcia zapłaty, ebook zostanie wysłany.
  2. Płatności realizuje dotpay.pl

Jeżeli będą jakieś wątpliwości, prosimy o e-mail.

Lectio divina na Wielki Post C

E-book zawiera pomoce do lectio divina na Niedziele Wielkiego Postu C.
Jak zamówić e-booka?

  1. Wejdź do zamawiam. Znajdziesz tam, oprócz formularza zamówień, możliwość zapłaty on-line. Wpisz kwotę 11 zł i wybierz sposób zapłaty. W tytule ebooka wpisz: lectio-divina-wlkpC. Po stwierdzeniu wpłynięcia zapłaty, ebook zostanie wysłany.
  2. Płatności realizuje dotpay.pl

Jeżeli będą jakieś wątpliwości, prosimy o e-mail.